Charitativní akce Justýni pro zvířata, o.s.Charitativní akce Justýni pro zvířata, o.s.

Asi 14 dní nazpátek jsem byla oslovena, zda bych nepřispěla svými výrobky na dobrou věc. Souhlasila jsem a věnovala nějaké drobnosti. A už zprávy z proběhlé události:

Dne 4.5.2013 se konala dobročinná akce na podporu opuštěných pejsků a kočiček, kterou uskutečnili občanské sdružení Justýni pro zvářata, o. s. (http://justyni.webnode.cz/) a Azyl opuštěných psů Libeň (http://www.utulek-liben.com/). Dalším uskupením, které se stará o opuštěné pejsky byl Dogpoint (http://www.dog-point.cz/)

Logo akce

Logo akce

Prostor v restauraci Staré kino byl rozlehlý, takže se sem pohodlně vešlo spousta lidí, prodejní krámek a dětský koutek. Krámek nabízel různé věci od šperků po tahadla pro pejsky. V dětském koutku byla houpačka a nafukovali se takové ty dlouhé balonky, z kterých se potom dají tvarovat zvířátka. Také jsem si jedno zkusila vytvarovat.

Program byl bohatý a účast hojná. Zpívala a hrála kapela Stíny noci a DJ RIME ONE. Vzadu nad kapelou bylo promítací plátno a tam po celou dobu akce byly promítáni pejsci a kočičky k adopci. V půl desáté vypuklo vyhlášení tomboly. Bohužel jsem se do té doby zdržet nemohla.

Akci bych hodnotila jako povedenou, velmi pohodovou, příjemnou a hlavně pro dobrou věc. Peníze ze vstupu, prodeje a tomboly, ale i materiální dary, co se tu sešly, budou použity na podporu a péči opuštěných zvířátek.

Jsem ráda, že jsem mohla přispět svými výrobky a předběžně jsem se domluvila s organizátory, jestli budou ještě chtít a potřebovat, že přispěju opět ráda.